Genel

Doğru Sevgililer Günü Hediyesini Seçmek İçin 10 İpucu

Doğru Sevgililer Günü Hediyesini nasıl seçeceğiniz konusunda biraz bilgisiz misiniz?
İşte bildiklerim:
– Biriyle çıkıyorsan, bir şekilde Sevgililer Günü’nü kabul etmen gerektiğini unutma.
– İlişkinizin düzeyiyle orantılı hediyeler ve kartlar vermelisiniz. Bu, eğer sadece birkaç kez dışarı çıkmışsanız, duygu fışkıran hediyeler yerine daha eğlenceli, alaycı ve eğlenceli bir hediye seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu durumda, duygu fışkıran hediyeler, işleri garipleştirecek ve yanlış mesaj verecektir. Aynı şekilde, uzun zamandır flört ediyorsan, komik bir kartla ya da kişisel olmayan bir kartla sıyrılamazsın ve sadece adını imzalayarak kurtulamazsın. Bir süredir birlikteyseniz, flörtünüz duygusal bir kart bekleyecektir.
– Kadınların Sevgililer Günü hediyelerini, kartlarını ve deneyimlerini her zaman arkadaşları ve meslektaşları ile karşılaştırdıklarını unutmayın. Kadınlar her zaman birbirlerine oyun oynarlar, bu yüzden adım atmanız gerekir. Sevgilinizin, övünecek hiçbir şeyi olmayan kız olmasını kesinlikle istemezsiniz. Ona unutması için bir şeyler vermelisin.
– Sevgilinizin seveceği bir hediye seçtiğinizden emin olun, sadece istediğiniz bir şey değil. Örneğin, ikiniz için dışarıda bir gece olduğunu ve en azından biraz basketbol izleyeceğinizi düşünerek Knicks basketbol maçı biletlerini almayın. Bunun yerine, zevk bir şov için bilet almalı ve yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle gitmelisiniz. Ve kızlar, ona Sevgililer Günü için manikür ve pedikür yaptırmayın çünkü iğrenç ayakları olduğunu düşünüyorsunuz ve bunu “şımartıcı bir gün” olarak düşünüyorsunuz; erkekler şımartılmayı keyifli bulmazlar. Bunun yerine, ona Skip Barber yarış pistinde bir gün satın alın ve hijyen müdahalesini başka bir güne saklayın.
– Romantik ve düşünceli bir şeyi olan ve sadece pratik olmayan bir hediye seçtiğinizden emin olun. Ona yeni bir fön almayın çünkü saçını boyamak için bir hediye çeki ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz. İstediği ve kendine satın almayacağı bir hediye seçmek için zaman ayırın. Ya da güzellik salonundayken ona eşlik etmeyi düşünün; bunu romantik bulacak.
– Çok fazla para harcayamıyorsanız, yaratıcı ve duygusal bir hediye alın. Bazı iyi fikirler, bir sırt masajı için kullanılabilen el yapımı bir hediye sertifikası veya 5 “veto edilemez” film seçeneği için kullanılabilen bir hediye sertifikası gibi şeylerdir. Ya da gül pedalları serpin ve yatak odasının her yerine güller serpin ve mumla aydınlatılmış bir banyoda köpük banyosu hazırlayın. Ya da balınızın en sevdiği şarkılardan oluşan bir karışık CD yapın, ancak bunun sizin değil, onun en sevdikleriyle ilgili olduğunu unutmayın! Hediyelerin romantik olması için pahalı olması gerekmez.
– Romantik akşamınızda bir “bu ilişki nereye gidiyor” sohbeti başlarsa (ve çoğu kez yaparlarsa), bunun üstesinden gelmenin en iyi yolu, planladığınız romantik akşama çok odaklanmaktır ve sakince o sohbeti başka bir zaman için saklamayı önerin. .
– Sevgiliniz için bir hediye aldıysanız ve sevmediğini veya kötü seçtiğinizi söyleyebilirseniz , savunmaya geçmeyin, sadece alçakgönüllü olun ve hediye seçmede çok iyi olmadığınızı ve seveceğinizi söyleyin. Bir dahaki sefere sizinle gelip seçmenize yardımcı olacak, böylece ona gerçekten sevdiğiniz bir şeyi alabileceksiniz. Ona böyle bir şey söyleyeceğiniz gerçeği onu iyi hissettirecek ve hediyenizin beklediği gibi olmadığı gerçeğini telafi edecektir.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir