Genel

Öğretmenler için En İyi Hediye Fikirleri

Öğretmenler Aslında Ne İstiyor?
Öğretmenler, muhtemelen çoğumuzun karşılaşacağı süper kahramanlara en yakın şeylerdir, ancak her ne sebeple olursa olsun, onlara minnettarlık ifade edecek doğru hediyeleri bulmak büyük bir zorluk olabilir. Öğretmenlerin öğrencilerden ve velilerden gerçekten ne istediklerini ve ne istemediklerini öğrendik. Bütçeniz ne olursa olsun öğretmeninizin gününü (veya yılını) yapmak gerçekten çok kolay.
1. Herkes iyi bir kitabı sever
Belki öğretmeniniz sizi yeni bir kitap yayınlayan bir yazarla tanıştırdı veya belki de öğretmeninizin sınıfta söylediği bir şeyi size hatırlatan bir hikaye okudunuz. Kitaplar öğretmenler için harika hediyeler olabilir çünkü onları kişiselleştirmek için tonlarca fırsat vardır.
2. Kişiselleştirilmiş kalemler
Kalemlerinizin çalınmasından daha kötü bir şey olamaz. Bu özelleştirilmiş kalemler gibi kişiselleştirilmiş okul malzemeleri ile öğretmeninizin malzemelerini takip etmesine yardımcı olun. Ayrıca ona özel ismi yazan bir kalem çok hoşuna gidecektir.
3. Hediye kartları
En sevdikleri hediyelerin ne olduğu sorulduğunda, öğretmenler genellikle kampüs dışında kaliteli bir zaman geçirebilmeleri için özellikle yakındaki yerler için hediye kartlarını üst tarafa koyarlar. Kafeleri, restoranları veya film kuponlarını düşünün.
4. Not verme aracı
Öğretmenler zamanlarının büyük bir kısmını ödevlere not vermek için harcarlar, bu yüzden onlara bu sürece yardımcı olacak bir şeyler vermek harika bir hediye olabilir. Renkli bir kalem seti almak doğru bir seçim olacaktır.
5. İyi düşünülmüş bir hediye sepeti
İyi yapıldığında, hediye sepetleri daha çok Kendin Yap odaklı öğrenciler ve ebeveynler için büyük bir hit ve çok eğlenceli olabilir. Anahtar, sepeti yararlı ve öğretmenin çıkarlarına uygun hale getirmektir. Öğretmenler pragmatik insanlardır ve eğer sepet içerikten daha şıksa, içeriği muhtemelen yine de takdir edilecektir, ancak mutlaka kullanılmayacaktır.
6. Bir hatıra veya anı defteri
İster alıntılar, resimler, anılar ve notlarla dolu bir defter, ister öğretmenin yıllar boyunca öğrencilerden aldıkları tüm karalamaları ve mektupları saklayabileceği boş bir kitap olsun, öğretmenler böyle bir şeyi sonsuza dek saklayacaklardır.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir